Освітян, студентів та всіх охочих запрошують до онлайн-розмови про доступність і якість вищої освіти

За матеріалами порталу Освіта.ua
Заставка заходу

Освітяни, студенти, науковці, батьки та всі, кого цікавлять проблеми української вищої школи, матимуть змогу поспілкуватися в прямому ефірі з керівником секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Михайлом Винницьким.

Ведучі прямого ефіру – креативний директор сайту Освіта.ua Андрій Панченков і викладач Центру україністики Кембриджського університету Андрій Смицнюк.

Під час зустрічі ведучі та гість обговорять актуальні питання вищої освіти, а саме:

• Як забезпечити рівний доступ до якісної вищої освіти?
  • Чи варто змінювати кількість університетів в україні?
  • Які зміни варто зробити, аби покращити фінансування вищої школи?
  • Яке майбутнє чекає на національне агентство із забезпечення якості вищої освіти?

Розмова відбудеться 1 грудня 2021 року у формі зустрічі на платформі Zoom і транслюватиметься на сторінці Освіта.ua у Facebook. Початок о 19:00.

Всі охочі можуть зареєструватися для участі в розмові, щоб поставити свої запитання в режимі реального часу.