Основи синтезу силікатних матеріалів: навчальний посібник викладачів кафедри ХТС для фахівців у галузі кераміки

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Вийшов з друку навчальний посібник викладачів кафедри хімічної технології силікатів Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки

Боровець З.І., Луцюк І.В. Основи синтезу силікатних матеріалів: навчальний посібник. – Львів: Растр-7, 2023. – 152 с.

У виданні наведено відомості про силіцій та його сполуки. Розглянуто основні процеси, що супроводжують високотемпературний синтез силікатних матеріалів, зокрема твердофазові реакції, процеси спікання та кристалізації. Наведено загальні відомості про фізико-хімічні процеси формування структури основних видів кераміки, цементного клінкеру та автоклавних виробів під час їхнього термічного оброблення.

Навчальний посібник призначений для студентів закладів вищої освіти, а також аспірантів, наукових та інженерно-технічних спеціалістів підприємств.