Організатори високо оцінили активну участь викладачів кафедри ЕБПД у XIII Миколаївських міських екологічних читаннях

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності
Фрагмент подяки Володимиру Погребеннику

27 листопада 2020 року в місті Миколаєві відбулися XIII Миколаївські міські екологічні читання «Збережемо для нащадків», присвячені темі «Сучасні напрямки екологічного розвитку Миколаєва та інших населених пунктів України: традиції, інновації, перспективи».

Дирекція департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради та дирекція Центральної міської бібліотеки імені М.Л. Кропивницького міста Миколаєва високо оцінила активну участь викладачів кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» професора Володимира Погребенника та доцента Алли Шибанової в екологічних читаннях «Збережемо для нащадків», передавши їм Подяки.

Подяка Володимиру Погребеннику Подяка Аллі Шибановій