Опитування першокурсників Університету щодо усвідомленості їхнього вибору, потреб та очікувань

Центр забезпечення якості освіти Львівської політехніки
Заставка до опитування

У Львівській політехніці розпочато загальноуніверситетське опитування студентів-першокурсників першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з метою отримання об’єктивної інформації щодо усвідомленості вибору закладу вищої освіти, спеціальності, освітньої програми, рівня інформаційної та організаційної підтримки під час вступу, потреб та очікувань, а також проходження адаптаційного періоду в умовах змішаного і дистанційного навчання.

Посилання на анкету опитування доступне в електронних кабінетах першокурсників та у листі, надісланому на їхні корпоративні електронні скриньки.

На сторінці Центру забезпечення якості освіти Львівської політехніки буде оприлюднено зведені результати опитування та ухвалені рішення.

Будемо вдячні студентам за участь і відверті відповіді, що сприятиме формуванню для них якісного освітнього середовища!