Оплачуване стажування для студентів у Ялтинській Європейській Стратегії

Науково-дослідна частина Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Студенти Національного університету «Львівська політехніка» мають чудову можливість здобути цікавий досвід та попрацювати у фаховій команді. Ялтинська Європейська Стратегія (YES) шукає інтернів для допомоги в організації заходів. Інтерни допомагатимуть організовувати конференції, що відбуватимуться у 2023 році, включно зі Щорічною зустріччю YES.

Завдання стажистів:

• адміністративний супровід заходів (робота з документами, запрошеннями, базами даних);
  • спілкування з учасниками та спікерами (листування електронною поштою та дзвінки);
  • допомога у підготовці концепцій майбутніх подій, написання оглядів, програм та брифінгів для майбутніх подій;
  • інші завдання на вимогу керівництва.

Вимоги до претендентів:

• вільне володіння українською та англійською мовами;
  • відмінні навички письмового й усного спілкування;
  • вміння працювати в команді та дотримуватись дедлайнів;
  • досвід організації заходів та/або навички проектного менеджменту;
  • гарні навички володіння MS Excel & Word;
  • знання онлайн платформи Airtable буде перевагою;
  • можливість бути залученим впродовж усього періоду стажування (червень-вересень).

Умови стажування:

• повний робочий день;
  • укладення цивільно-правового договору;
  • робота дистанційно та з офісу в центрі Києва під час активної фази підготовки до заходів.

CV та мотиваційний лист англійською мовою надсилати на info@yes-ukraine.org до 25 квітня 2023 року.