Опановуємо е-видання: навчальний посібник «Теорія галузевих ринків»

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки
Навчальний посібник «Теорія галузевих ринків»

Навчальний посібник «Теорія галузевих ринків» – це поєднання традиційної книжки з е-виданням. Усе більше сучасних студентів прагнуть до впровадження нових технологій у навчальний процес. Попри те, що частина все-таки віддає перевагу паперовим навчальним посібникам, все ж більшість прагнуть навчатись за електронними.

Доцентка кафедри теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки Наталія Михальчишин з 2022–2023 навчального року впроваджує у навчання одночасно паперовий та електронний посібник. Студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» вивчатимуть, як досліджувати ринки, наскільки державі потрібно втручатись в їхнє функціонування, за яких умов на ринках порушуються умови рівноваги та справедливого розподілу доходів тощо.

Навчальний посібник «Теорія галузевих ринків» Навчальний посібник «Теорія галузевих ринків»