OnlineLawSchool та Action Diplomacy: Ukraine оголошують для студентів конкурс есе «Дипломатія&Право»

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

OnlineLawSchool та Action Diplomacy: Ukraine оголошують серед студентів закладів вищої освіти конкурс есе «Дипломатія&Право» з грошовою винагородою.

Мета конкурсу – залучення студентів до вивчення і розуміння дипломатично-правових механізмів.

До участі у конкурсі допускають роботи, які раніше не були опубліковані. Есе має містити актуальні дані, ідеї та висновки по суті питання. Робота має бути написана українською мовою. Обсяг – довільний.

Теми для есе

• Права людини в тимчасово окупованих територіях України
  • ООН: де реформа
  • Чому не працює міжнародне право
  • Роль дипломатії у міжнародному праві
  • Синергія дипломатії і права
  • Будапештський меморандум: куди далі?
  • Санкції щодо рф та персональні спеціальні обмежувальні заходи
  • Нюрберг 2.0. Quo vadis

Визначення переможця та оголошення результатів – 1 лютого 2023 року. Призи: переможцю – 2000 гривень; два заохочувальні призи – по 1000 гривень.

Для участі у конкурсі студенти мають до 25 січня (включно) прислати дослідження на одну із зазначених тем або вільну тему, що пов’язана з актуальною проблематикою, а робота пропонує її розв’язання.

Докладніше – на сайті організаторів