Онлайн-зустріч у межах Дня ELEKS на кафедрі програмного забезпечення

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки
Заставка заходу

У середу, 17 листопада, у межах Дня ELEKS відбудеться онлайн-зустріч зі студентами і викладачами кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка».

Під час зустрічі учасники:

• почують вступне слово професора кафедри програмного забезпечення Львівської політехніки Дмитра Федасюка.
  • Послухають виступ Олексія Скрипника, засновника ELEKS, який розповість про історію співпраці з кафедрою, про те, як спільними зусиллями у компанії розвивають таланти і залучають молодь до реальних проєктів.
  • Поспілкуються з Мирославом Гаврилюком, Сергієм Гарнцаріком, Василем Ковальчуком, які поділяться своїми історіями на шляху від випускників кафедри програмного забезпечення до провідних спеціалістів у своїх напрямах у компанії ELEKS.
  • Дізнаються про різноманітні можливості для студентів від делівері-менеджера Олексія Панченка, а саме про ELEKS Camps, Trainee-програму, інтернатуру.

Модеруватиме зустріч Вікторія Майхер, асистентка кафедри програмного забезпечення.

Початок о 14:00.