Онлайн-зустріч представниці Держгеокадастру Василини Плити зі студентами кафедри кадастру територій

Кафедра кадастру територій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Кафедра кадастру територій Інституту геодезії запрошує на онлайн-зустріч начальниці відділу планування, методичного забезпечення та аналізу інспекційної діяльності управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Василини Плити зі студентами освітньої програми «Землеустрій та кадастр» Національного університету «Львівська політехніка».

Під час зустрічі учасники:

• поспілкуються з висококваліфікованою фахівчинею в галузі державного контролю за використанням та охороною земель, землеустрою і кадастру, успішною випускницею кафедри КДТ на тему «Виклики сьогодення та перспективи здійснення державного контролю за використанням та охороною земель»;
  • ознайомляться зі змінами чинного законодавства у сфері земельних правовідносин;
  • дізнаються про пріоритетні можливості для студентів ОП «Землеустрій та кадастр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Модеруватиме зустріч Юлія Хавар, доцентка кафедри кадастру територій.

Зустріч відбудеться 7 червня 2024 року на платформі Zoom.

Початок о 13:00.

Організатори запрошують всіх охочих!