Онлайн-зустріч представників компанії Dialog Semiconductor з викладачами та дирекцією ІТРЕ

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка компанії Dialog Semiconductor

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» організовує онлайн-зустріч представників компанії Dialog Semiconductor з викладачами кафедри напівпровідникової електроніки, кафедри електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій та дирекцією Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки.

Зустріч відбудеться 1 квітня 2021 року на платформі Microsoft Teams. Початок о 14:00.

У програмі зустрічі:

• обговорення напрямів та умов співпраці;
  • ознайомлення викладачів з розробками та діяльністю компанії;
  • ознайомлення представників компанії з деталями освітньо-професійних програм;
  • визначення можливості корегування навчальних курсів відповідно до потреб компанії;
  • можливості проходження практики студентів, стажування та працевлаштування випускників;
  • інші питання, які становлять взаємний інтерес.

Dialog Semiconductor – компанія-виробник інтегральних мікросхем для компактної електроніки (мобільні телефони, ноутбуки, планшети, навушники, IoT пристрої тощо). Український офіс Dialog Semiconductor у Львові складається здебільшого з інженерних команд, які вирішують ключові задачі у розробці лінійок продуктів GreenFET та GreenPAK.

Сайт компанії

Компанія Dialog Semiconductor – роботодавець студентів та випускників ІТРЕ.

Довідки – у відділі працевлаштування та зв’язків з виробництвом: тел. (032) 258-21-90, e-mail: vpzv@lpnu.ua.

У компанії Dialog Semiconductor У компанії Dialog Semiconductor