Онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників у Польщі

Європейська ліга професійного розвитку
Економічний університет у Кракові

Європейська ліга професійного розвитку разом з Економічним університетом у Кракові та Малопольською школою державного управління міста Кракова організовує онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного університету в місті Кракові, Польща, на тему «Нові та інноваційні методи викладання».

Дати проведення стажувань – з 14 лютого до 25 березня 2022 року.

Стажування надасть учасникам нові теоретичні знання, вони зможуть опанувати новітні унікальні методики, набути досвіду викладацької діяльності, обмінятися корисною інформацією із зарубіжними колегами й отримати нові наукові зв’язки. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна мета стажування.

Програма стажування складається з трьох модулів.

• Модуль 1. Вступ. Мобільність в освіті (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
  • Модуль 2. Європейська та польська система вищої освіти (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).
  • Модуль 3. Резюме стажування: Fame Lab (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Економічний університет у Кракові кожному учаснику видає сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин.

Докладна інформація щодо участі – на сайті Європейської ліги професійного розвитку.