Онлайн-семінар для старшокласників, які цікавляться міжнародними відносинами

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

Кафедра міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі в онлайн-семінарі для старшокласників, які цікавляться міжнародними відносинами, на тему «Друга світова війна: інструменти радянської/російської пропаганди, маніпуляцій та дезінформацій проти України та світу», який відбудеться 9 травня 2022 року на платформі Google Meet.

Лектори:

• Любомир Хахула, кандидат історичних наук, асистент кафедри міжнародної інформації, заступник директора Львівського історичного музею;
  • Наталія Гриньох, кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародної інформації.

Модератор: доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародної інформації Василь Гулай (контакти: 067 949-07-46; vasyl.v.hulai@lpnu.ua).

Реєстрація на семінар

Початок заходу о 18 годині.

Сторінки кафедри у соцмережах: