Онлайн-лекція «Маркетинг проєктів в ІТ-індустрії. Налагодження процесів, розподіл ролей»

Кафедра інформаційних технологій видавничої справи
Фрагмент заставки заходу

13 квітня 2023 року на онлайн-платформі Zoom відбудеться лекція на тему «Маркетинг проєктів в ІТ-індустрії. Налагодження процесів, розподіл ролей».

На лекції говоритимуть про:

• типи маркетингу в ІТ-індустрії
  • етапи ведення проєкту та розподіл обовʼязків від моменту підписання договору з клієнтом до моніторингу успіхів;
  • роботу з відгуками та оформлення кейсів, які будуть продавати у майбутньому;
  • приклади реальних проєктів, варіанти розміщення на різних платформах.

Організатори заходу – ІТ-компанія Embrox Solutions (учасник Львівського ІТ Кластеру) та кафедра інформаційних технологій видавничої справи Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки. Спікерка – CMO (директор з маркетингу) Embrox Solutions Яна Блажівська.

Початок лекції о 14:15.