«Омела: користь і шкода для екосистеми міста»: політехніки долучились до проведення круглого столу

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото із круглого столу

6 лютого 2024 року з ініціативи управління екології та природніх ресурсів Львівської міської ради було проведено круглий стіл «Омела: користь і шкода для екосистеми міста», до якого долучились науковці Національного лісотехнічного університету України, Національного університету «Львівська політехніка», Інституту екології Карпат НАН України, польські колеги з Instytut Drzewa, а також представники управління охорони природних ресурсів Львівської обласної військової адміністрації, громадської екологічної ради Львова та фахівці, які працюють у сфері озеленення.

Учасники заходу поділились досвідом, дізналися щось нове та обговорили перспективи. Зустріч вийшла цікавою та інформативною.

Від нашого університету в обговоренні брала участь доцентка кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Галина Лукащук.

Докладніше – на сторінці «Управління екології Львів» у соцмережі Фейсбук.