Народний депутат Оксана Юринець: вдалі стартапи – інвестиція в економіку України, у стабільність, в імідж у світі

За матеріалами газети «Голос України»
 Оксана Юринець під час візиту до Tech StartUp School

– Вдалі стартапи, щоб ви розуміли, – те, з чим Україну нині дуже активно асоціюють, особливо у сфері IT. А кожен майданчик, який сприяє їхньому розвитку, по суті – інвестиція і в економіку України, в нашу стабільність, в імідж у світі, – наголосила народний депутат Оксана Юринець за підсумками візиту до Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

– Давно отримала запрошення відвідати цю школу. Нарешті ним скористалася. Результат – кольорове, енергетичне, харизматичне місце, яке буду показувати гостям, що приїжджатимуть до Львова. Місце, де гуртуються будівничі України, ті, які втілюють у життя власні ідеї, а відтак є вільними, – написала Оксана Юринець на своїй сторінці у Фейсбуці.