Оголошено прийом заявок на участь у конкурсі Стипендіальної програми «Завтра.UA» 2023 року

Відділ науково-організаційного супроводу наукових досліджень
Заставка конкурсу

23 жовтня 2023 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 18-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA». Це загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді, яка покликана сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Фонд обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову, експертну й інформаційну підтримку.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти ІІІ–VI курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти – університетів, академій та інститутів.

Переможці конкурсу – майбутні стипендіати «Завтра.UA» – отримають від Фонду:

• 3 727 гривень щомісяця протягом року;
  • членство у найбільшій мережі талановитої молоді в Україні;
  • участь в онлайн- та офлайн-заходах (форумах, публічних лекціях, таборах, тренінгах тощо);
  • експертну, фінансову та інформаційну підтримку;
  • досвід волонтерства на важливих світових подіях.

Прийом заявок відкрито на до 30 листопада 2023 року.

Докладні умови участі можна знайти на сайті програми «Завтра.UA» у розділі «Конкурс».

Приєднані файли