Оголошено набір заявок на програму для українських студентів та аспірантів у Варшавському університеті

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Заставка програми

Варшавський університет розпочав набір заявок для участі у програмі Study Visits Programme for Ukrainian Students and Doctoral Candidates at the University of Warsaw.

Заявку може подати будь-який студент чи аспірант, який є громадянином України або Польщі та був студентом чи аспірантом українського закладу вищої освіти у 2021/22 навчальному році, а також прибув у Польщу не раніше 24 лютого 2022 року (або ще перебуває на території України).

Умовою участі є проведення власної науково-дослідницької роботи у Варшавському університеті на будь-якому з напрямів, які вивчають в університеті.

Тривалість візиту – від 3 до 6 місяців. Період реалізації Програми – з 27 квітня 2022 року до кінця 2022/2023 навчального року.

Закваліфіковані кандидати будуть звільнені від оплати за проведення дослідження й отримають фінансування на витрати, пов’язані з перебуванням та проживанням, у розмірі до 1500 злотих на місяць (студенти) та до 2100 злотих на місяць (аспіранти).

Студенти й аспіранти, зацікавлені в участі у програмі, мають зробити такі кроки:

• зареєструватися в інтернет-системі реєстрації кандидатів (IRK);
  • подати всі необхідні документи в системі IRK:
    • заповнений бланк заявки на участь;
    • опис навчальної програми, що реалізується в українському університеті;
    • план дослідження у Варшавському університеті;
    • резюме – у випадку аспірантів;
    • документ, що підтверджує статус студента/аспіранта українського ЗВО, наприклад: скан студентського квитка, академічна довідка аспіранта, довідка про прийом на навчання – якщо кандидат має такий документ на момент подання заявки на участь у Програмі;
    • копію паспорта чи іншого документа, який підтверджує особу;
    • документ, який підтверджує в’їзд на територію Республіки Польща не раніше, ніж 24 лютого 2022 року, або декларація, що на цей момент кандидат перебуває на території України.

Електронна адреса: studyvisits.ukraine@adm.uw.edu.pl.

Докладніше – на сайті Варшавського університету