Оголошено набір на навчальний курс для викладачів у рамках проєкту UkrEnergy

Кафедра теплогазопостачання і вентиляції Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Львівська політехніка в рамках проєкту Innovative Master Courses Supporting the Improvement of the Energy and Carbon Footprint of the Ukrainian Building Stock («Інноваційні магістерські курси на підтримку покращення енергетичного та вуглецевого сліду українського будівельного фонду», акронім UkrEnergy) оголошує набір на навчальний курс для викладачів на 2024–2025 роки.

Мета курсу – розроблення навчальних програм нового магістерського курсу з урахуванням вимог ринку праці та просування передового досвіду Європейського Союзу з погляду освітніх методологій та специфічних знань, пов’язаних з енергоефективністю та стійкістю будівель, які дають змогу підтримати очікування випускників щодо працевлаштування.

Терміни проведення:

• 1 тиждень із 26 серпня до 9 вересня 2024 року в Університеті STUBA, м. Братислава, Словаччина;
  • 4 тижні з 5 січня до 28 лютого 2025 року в Університеті UNIGE, м. Генуя, Італія.

Учасниками курсу можуть бути науково-педагогічні працівники з досвідом викладання енергоощадного будівництва, енергоефективності, енергоаудиту, модернізації будівель, а також аспіранти ІІ–IV років навчання галузей знань 19 «Архітектура і будівництво» та 14 «Енергетика».

Крайній термін подання заявок – 26 липня 2024 року.

Докладніше – на сторінці проєкту UkrEnergy у соцмережі Фейсбук.