Оголошено міжнародний архітектурний конкурс у межах проєкту «Школа майбутнього для України»

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Литва ініціювала міжнародний архітектурний конкурс у межах проєкту «Школа майбутнього для України». Його мета – розробити адаптивний дизайн-проєкт для відбудови шкіл, який враховуватиме безпекові умови та орієнтуватиметься на потреби учнів.

Автори трьох найкращих проєктних ідей, які оберуть під час конкурсу, отримають винагороди від 8 до 12 тисяч євро. Переможець укладе контракт на 300 тисяч євро, що передбачатиме розроблення адаптивного дизайн-проєкту школи, який можна швидко реалізувати в різних регіонах України.

Адаптивним дизайн-проєктом зможуть безоплатно скористатися всі громади. Його наявність дасть змогу донорам прискорити ухвалення рішень про фінансування відбудови шкіл, а громадам – заощадити час та кошти.

Команда, що бажає взяти участь у конкурсі, повинна складатися щонайменше з двох архітекторів: один повинен мати право практикувати в Україні, а інший – за її межами.

Крайній термін подання проєктних пропозицій – 25 травня 2024 року.

Докладніше – на сайті Міністерства освіти і науки України.