Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Відповідно до розпорядження в.о. Керівника Апарату Верховної Ради України «Про організацію відбору та стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році» оголошено конкурс на участь у Програмі.

Мета Програми – надання можливості громадянам України з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування, отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України.

Тривалість Програми: січень – липень 2022 року.

Кількість учасників Програми – 50 осіб, у тому числі за формами стажування:

  • повний робочий час (9:00 – 18:00, 8 годин) – 30 осіб;
  • неповний робочий час (9:00 – 13:00 або 14:00 – 18:00, 4 години) – 20 осіб.

Учасникам Програми за формою стажування повного робочого часу передбачено виплату стипендій у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Вимоги до кандидатів на участь у Програмі:

  • наявність громадянства України;
  • освітньо-кваліфікаційний рівень не нижче бакалавра;
  • вік до 35 років (на момент подання анкети);
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіння однією з іноземних мов, яка є офіційною мовою Ради Європи.

Для участі у конкурсі необхідно до 21 листопада 2021 року включно заповнити в електронному вигляді Анкету кандидата на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році.

Конкурс проходитиме у два тури й триватиме до 23 грудня 2021 року.

Докладніше щодо умов та порядку проведення конкурсного відбору, переліку необхідних документів та строки їх подання – у розпорядженні в.о. Керівника Апарату Верховної Ради України «Про організацію відбору та стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році».