16-ка найкращих: оголошено переможців конкурсу «Найкращий молодий науковець року» в інститутах Політехніки

Ірина Шутка, тижневик «Аудиторія»
Герб Львівської політехніки

Переможцями конкурсу «Найкращий молодий науковець року» навчально-наукового інституту Львівської політехніки (за результатами 2015 року) стало 16 осіб.

Серед відзначених:

• Катерина Дзюбіна (кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності, ІНЕМ),
  • Марта Кузнєцова (кафедра теплотехніки, теплових і атомних електричних станцій, ІЕСК),
  • Оксана Оробчук (кафедра технології органічних продуктів, ІХХТ),
  • Ірина Личенко (кафедра цивільного права та процесу, ІНПП),
  • Орест Кочан (кафедра інформаційно-вимірювальних технологій, ІКТА);
  • Соломія Федушко (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, ІГСН)
  • Оксана Перхач з ІАПО (кафедра адміністративного та фінансового менеджменту),
  • Петро Дмитерко з ІІМТ (кафедра технології машинобудування),
  • Віра Шандрович з ІЕПТ ім. В. Чорновола (кафедра екології та збалансованого природокористування),
  • Олександр Стрямець з ІКНІ (кафедра систем автоматизованого керування),
  • Христина Данилків з ІППТ (кафедра обліку та аудиту),
  • Владислав Алєксєєв (кафедра прикладної математики, ІМФН),
  • Тарас Максимюк (кафедра телекомунікацій, ІТРЕ),
  • Оксана Пекарчук (кафедра архітектурного проектування, ІАРХ),
  • Ігор Савчин (кафедра вищої геодезії та астрономії, ІГДГ),
  • Степан Шаповал  (кафедра теплогазопостачання і вентиляції, ІБІД), , який вже й раніше був у цьому статусі.

Відзначені молоді вчені отримають відповідні дипломи та премії – по 2 тис. грн. кожен. Конкурс «Найкращий молодий науковець року», нагадаємо, відбувається з 2009 року і покликаний виявляти та підтримувати талановиту молодь у науковій діяльності. Претенденти на участь у конкурсі мають працювати за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки, основним місцем їхньої праці повинна бути Політехніка, а вік не має перевищувати 35 років.