Оголошено конкурс монографій, підручників, навчальних посібників та довідкових видань працівників Університету

Тижневик «Аудиторія»
книги на вітрині

У Львівській політехніці оголошено конкурс монографій, підручників, навчальних посібників та довідкових видань на 2019 рік.

Конкурс традиційно відбуватиметься у таких номінаціях:

• «Найкраща монографія»;
  • «Найкращий підручник»;
  • «Найкращий навчальний посібник»;
  • «Найкраще довідкове видання».

Перший етап конкурсу триває в навчально-наукових інститутах та Науково-технічній бібліотеці до 31 жовтня 2019 року. Другий, всеуніверситетський, відбудеться 1–15 листопада 2019 року.

На конкурс можна подавати монографії, підручники, навчальні посібники та довідкові видання (довідники, термінологічні та тлумачні словники, альбоми, ювілейні та краєзнавчі видання) працівників Львівської політехніки – індивідуальні чи у співавторстві з працівниками інших установ та вишів.

Докладнішу інформацію можна отримати в кімн. 341 головного корпусу (вчений секретар науково-дослідної частини).