Команда NULP_Nerdasaurus втретє перемагає на I етапі Міжнародної олімпіади з програмування ACM-ICPC

Оргкомітет Олімпіади
NULP_Nerdasauru

21 квітня 2018 року в Інформаційно-навчальному комплексі Львівської політехніки відбувся I етап Всеукраїнської (43-ї Міжнародної) студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2018.

У змаганнях взяли участь 26 команд Національного університету «Львівська політехніка», 5 команд Українського католицького університету і команда Технічного коледжу Львівської політехніки.

Організатори вітають переможців, якими цьогоріч стали:

1. команда NULP_Nerdasaurus – перше місце серед команд «Львівської політехніки»:
    • Воврин Катерина (група ПІ-43)
    • Пелешко Святослав (ПІ-42)
    • Буца Юрій (СА-41)
  2. команда NULP_Phoenix – друге місце серед команд «Львівської політехніки»:
    • Гультайчук Роман (ПМ-41)
    • Тропець Максим (ПМ-42)
    • Точ Ростислав (ПЗ-14)
  3. команда UCUlele – перше місце серед команд Українського католицького університету:
    • Антентик Юрій
    • Ковтун Матвій
    • Угера Андрій

Варто зазначити, що команда NULP_Nerdasaurus – у незмінному складі студентів кафедри програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки – уже втретє перемагає на I етапі Олімпіади ACM-ICPC (раніше – у 2016 та 2017 роках).

Оргкомітет дякує всім учасникам і сподівається на зустріч наступного року!