Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки запрошує на захід «Ранні фортифікації Львова»

Організатори заходу
старовинний малюнок фортифікацій Львова

В суботу, 10 березня 2018 року, в Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться лекція, дискусія та виставка на тему «Ранні фортифікації Львова». Початок о 12:00.

Дослідник архітектури Львова, архітектор і реставратор, доцент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Роман Могитич на прикладі багатьох досліджених ним об’єктів висвітлить тему ранніх фортифікацій Львова та області.

Після лекції відбудеться дискусія з питаннями-відповідями. Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки представить виставку давніх та сучасних джерел на тему події.