Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на захід «Історична цегла в архітектурі Львова»

НТБ Львівської політехніки
колекція цегли в Україні Олександра Волкова

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» та Музей Тадеуша Обмінського запрошують на захід, присвячений історичній цеглі в архітектурі Львова, який відбудеться 27 січня 2018 року у стінах книгозбірні (вул. Професорська, 1). Початок о 12:00.

Всі гості заходу зможуть дізнатись більше про важливий будівельний та декоративний матеріал в історичній архітектурі Львова – цеглу.

У програмі:

• лекція дослідника та власника другої за величиною колекції цегли в Україні Олександра Волкова,
  • виставка окремих артефактів його колекції,
  • питання-відповіді щодо клейм на цеглі,
  • листівки на цегляну тему художниці Тетяни Казанцевої, макет Сергія Лєонова,
  • чай-кава-смаколики.

Принесення ласощів, зокрема пляцків у формі цегли, доречне. Дрес-код: вбрання у цегляних відтінках (червоний, вохристий, бордовий, жовтий, білий).