Науково-технічна бібліотека запрошує на «Літературний дебют» за участю студента ІППО Олександра Чорнія

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Олександр Чорній

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки запрошує на «Літературний дебют» за участю Олександра Чорнія – студента кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти.

Презентація його книги «Маскарад загублених душ» є продовженням циклу літературних заходів у рамках проєкту «Політехніка лірична», мета якого – популяризація літераторів та митців Університету, серед яких і студентська молодь.

«Маскарад загублених душ» – це віршована розповідь про місце під назвою «Монохром», де ми створюємо свою картину світу, яка у кожного своя і унікальна.

Зустріч відбудеться 19 листопада 2020 року в прямому ефірі на Фейсбук-сторінці Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки. Початок о 12:00.