Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на відкриту лекцію «Голодомор 1932–1933: забуттю не підлягає»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Афіша лекції

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує у четвер, 25 листопада 2021 року, на відкриту лекцію львівського історика Ігоря Дерев’яного «Голодомор 1932–1933: забуттю не підлягає».

Сферою наукових зацікавлень Ігоря Дерев’яного є вивчення репресивної політики різних окупаційних режимів. У лекції буде розглянуто причини та перебіг трагедії, її наслідки, вплив на українське суспільство через призму нових досліджень. Також лектор розповість про вплив світової громадськості на пам’ять про Голодомор, його дослідження та правову оцінку трагедії.

Лекція розпочнеться о 14:00 і транслюватиметься на офіційній фейсбук-сторінці Науково-технічної бібліотеки.