Науково-технічна бібліотека Університету надає безкоштовний доступ до архіву історичної періодики LIBRARIA

НТБ Львівської політехніки
газети

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» одержала від компанії «Архівні інформаційні системи» безкоштовний доступ до ресурсу LIBRARIA на шість місяців.

LIBRARIA – це унікальний ресурс і найбільший в Україні архів історичної періодики, де оцифровано понад 400 видань (700 000 сторінок) українською, польською, німецькою, румунською, їдиш, кримсько-татарською та російською мовами, що видавалися у різних регіонах України та поза її межами від початку до 50-х років ХХ століття. Окрім цього, ресурс постійно наповнюється.

Доступ до цього ресурсу можна отримати лише з читального залу бібліотеки (вул. Професорська, 1, II поверх).