Нові освітні можливості від безкоштовної програми «Розвивайте кар’єру з Google Cloud»

За матеріалами сайту Міністерства цифрової трансформації України
Скріншот із сайту організаторів

Google продовжує безкоштовну програму «Розвивайте кар’єру з Google Cloud» для українців та оголошує про набір учасників на другий потік. Навчання на програмі буде спрямоване на вивчення технологій машинного навчання (Machine Learning) та роботу з даними. Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт Дія.Цифрова освіта є інформаційними партнерами хабу.

Велика кількість українців вже отримали знання та практичні навички роботи з хмарними технологіями за підсумками першого потоку навчання програму «Розвивайте кар’єру з Google Cloud». Тепер є ще більше можливостей для працевлаштування й розвитку IT в Україні. Учасники програми матимуть можливість скласти іспит та отримати міжнародну сертифікацію Google Cloud, а також інші призи.

До кінця 2023 року Google планує навчити до 10 000 українців працювати з хмарними технологіями, щоб продовжувати цифрову трансформацію України та вивести її на новий рівень. Програма дасть змогу розширити можливості для працевлаштування ІТ-фахівців та спеціалістів суміжних спеціальностей.

Участь можуть взяти ІТ-фахівці та розробники, які хочуть розвивати свої навички та кар’єру у сфері хмарних технологій, студенти або навіть нетехнічні фахівці, які працюють з даними (економісти, фінансисти, бізнес-аналітики, продуктові менеджери, маркетологи тощо). Англійська мова на розмовному рівні є одною з головних вимог.

Старт навчання – 1 лютого 2023 року.

Реєстрація

Про те, що отримають учасники, – на сайті Міністерства та Комітету цифрової трансформації України.