Нова робота Леонарда Марконі?: на кафедрі АТР під час захисту бакалаврських робіт виявлено цікаву знахідку

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

Під час захисту бакалаврських дипломних робіт за спеціалізацією «Реставрація творів мистецтва» на кафедрі архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки виявлено цікаву знахідку.

Студентка Наталія Явна виконала реставрацію деструктованого гіпсового рельєфу голови Христа ХІХ століття невідомого авторства зі збірки Бродівського краєзнавчого музею. За результатами аналізу твору студентка зробила висновок про те, що автором рельєфу слід вважати скульптора, професора Львівської політехніки, соратника Юліана Захарієвича Леонарда Марконі.

Аргументи студентки переконали членів державної екзаменаційної комісії щодо обґрунтованості гіпотези. Отож, маємо нововиявлений ще один твір відомого майстра. А в музеї кафедри АТР залишилася копія твору.

Студентка Наталія Явна за підсумками навчання та виконання випускної роботи отримала диплом з відзнакою.

Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт