Незабаром розпочнеться 57-й традиційний фестиваль студентської творчості «Весна політехніки»

Організатори заходу
афіша фестивалю «Весна політехніки»

57-й традиційний фестиваль студентської творчості «Весна політехніки» цього року стане однією з найважливіших подій у культурному житті Університету.

Фестиваль «Весна політехніки» – це:

• щорічний традиційний фестиваль, де кожен інститут показує цілісну театральну постановку;
  • захід, що сприяє розвитку творчості серед студентів;
  • шоу, яке перевертає уявлення про студентську самодіяльність.

«Весна політехніки» огорне кожного теплом та ніжністю, подарує багато усмішок та зворушливих моментів. Не проґав шансу стати свідком цього неймовірного дійства!

Відкриття 57-го традиційного фестивалю студентської творчості «Весна політехніки» відбудеться 7 березня 2017 року в актовому залі першого корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 19:00.