Нещодавній студент Львівської політехніки став учасником 27-ї української антарктичної експедиції

Кафедра систем автоматизованого проєктування Львівської політехніки
Володимир Хомко

Національний антарктичний науковий центр визначив склад зимувального загону 27-ї української антарктичної експедиції, який у березні 2022 року вирушить на станцію «Академік Вернадський» і працюватиме там понад рік. В Антарктиду поїдуть 14 осіб, із яких дев’ятеро – науковці, а п’ятеро – з команди життєзабезпечення станції.

Троє учасників експедиції – львів’яни. Зокрема, уперше в Антарктиду поїде 21-річний системний адміністратор зі Львова Володимир Хомко, нещодавній магістр кафедри систем автоматизованого проєктування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки. Він також стане наймолодшим в історії учасником українських антарктичних експедицій!

Колектив кафедри САПР вітає Володимира з участю в антарктичній експедиції і пишається своїм студентом!