Навчальний посібник викладачів ІППО здобув перше місце у конкурсі імені Святого Володимира

ІППО Львівської політехніки
диплом Святого Володимира

Навчальний посібник «Загальна теорія держави і права», серед авторів якого – професор кафедри теорії, історії та філософії права Національного університету «Львівська політехніка» Михайло Кельман і доцент кафедри Ігор Коваль, здобув перше місце у конкурсі імені Святого Володимира у номінації «Підручники та посібники», секція «Теорія права; теорія держави і права; енциклопедія права».

Конкурс імені Святого Володимира на краще науково-правниче видання в Україні був організований Євразійською асоціацією правничих шкіл та правників спільно з Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова. У 2019 році на конкурсі вперше запроваджено номінацію «Підручники та посібники у відповідних секціях.