Навчальний посібник про насущне: книжкова новинка ІЕСК і кафедри електроенергетики та систем управління

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Розглянуто влаштування основних елементів електропостачальної системи і електроспоживаючих устав, таких як освітлювальні, електромеханічні та електротехнологічні. Висвітлено питання оцінки їх ефективності як ланок ланцюга перетворення енергії, так і нарізно. Значну увагу приділено визначенню надмірних витрат електричної енергії та їх впливу на ефективність роботи. Для розглянутих у посібнику устав наведено типові енергоощадні заходи, частина з яких супроводжується прикладами.

Для студентів спеціальності «Енергетика, електротехніка та електромеханіка» закладів вищої освіти та спеціалістів відповідного профілю.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки