Науковий журнал Mathematical Modeling and Computing увійшов у квартиль Q3 одразу в двох предметних областях

Кафедра прикладної математики Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки журналу

Кафедра прикладної математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки, яка є відповідальною за видання англомовного наукового журналу Mathematical Modeling and Computing, повідомляє, що згідно з даними наукометричної бази Scopus за результатами 2022 року журнал увійшов у квартиль Q3 одразу в двох предметних областях – Computational Mathematics та Computational Theory and Mathematics – із процентилями 31st та 28th відповідно.

Англомовний науковий журнал Mathematical Modeling and Computing видає Національний університет «Львівська політехніка». Головний редактор видання – ректор Університету професор Юрій Бобало.

Сайт журналу