Науковців запрошують на вебінар щодо процедур подання заявок на конкурси програми «Горизонт Європа»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка вебінару

До уваги науковців Львівської політехніки!

14 вересня 2022 року відбудеться вебінар «Процедури підготовки та подання заявок на конкурси програми «Горизонт Європа». Захід покликаний ознайомити з формальними процедурами підготовки і подання проєктних заявок на конкурси програми «Горизонт Європа», а також типовими проблемними моментами та помилками.

Розглядатимуть такі питання:

• як знайти релевантний конкурс;
  • як правильно тлумачити умови конкурсів;
  • які є акаунти для реєстрації у базах (порталах) ЄС;
  • особливості підготовки інформації про організацію для участі у конкурсах;
  • розміщення партнерського профілю на порталі фінансування;
  • початкові кроки з формування проєктної заявки (форми А і B);
  • подання заявки;
  • процес оцінювання.

Організатори: національні контактні центри мережі Horizon Europe, Агенція європейських інновацій.

Головний спікер вебінару – Іван Кульчицький, президент громадської організації «Агенція європейських інновацій», керівник Національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом «Інформаційно-комунікаційні технології» (Національний університет «Львівська політехніка»), який має досвід подання і реалізації проєктів у програмі «Горизонт 2020» та «Горизонт Європа». Початок заходу о 15:00.

Докладніше про вебінар