Науковцям Університету надали доступ до інструмента SciVal і запрошують на вебінари щодо його використання

Організатори заходу
Заставка до матеріалу

Шановна університетська спільното!

Компанія Elsevier рада повідомити, що 10 університетам України надано безоплатний доступ до аналітичного інструмента SciVal – неймовірно потужного та гнучкого рішення, яке дає змогу орієнтуватися у світі наукових досліджень, аналізувати науковий доробок, визначати наукові тренди, шукати партнерів і створювати ефективні стратегії своєї наукової діяльності.

Доступ до SciVal надано до кінця 2023 року для таких установ:

• Сумський державний університет;
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;
  • Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського;
  • Харківський національний університет радіоелектроніки;
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;
  • Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара.

Elsevier запрошує на майбутні онлайн-семінари, які допоможуть зрозуміти аналітичні функції інструмента SciVal. Представники компанії розкажуть, як ефективно використовувати SciVal і як він допоможе у розв’язанні завдань.

Перелік заходів українською мовою

• Як розпочати роботу із SciVal і виконувати бібліометричний аналіз
    Дата і час: середа, 22 лютого 2023, 11:00 (за Києвом)
    Реєстрація
    Дізнайтеся, що таке аналітичний інструмент SciVal і як розпочати з ним роботу. Використовуючи можливості SciVal, ви зможете всебічно аналізувати науковий доробок на основі цілої низки бібліометричних показників.
  • SciVal/Scopus: як використовувати їхню унікальну синергію при підготовці тематичних звітів
    Дата і час: четвер, 23 березня 2023, 11:00 (за Києвом)
    Реєстрація
    Дізнайтеся, як вивести на якісно новий рівень звіти про науковий доробок, використовуючи різноманіття даних і можливостей бази Scopus та аналітичного інструмента SciVal.
  • Як аналізувати наукові результати за допомогою Scopus і SciVal
    Дата і час: четвер, 11 травня 2023, 11:00 (за Києвом)
    Реєстрація
    Scopus і SciVal уможливлюють швидку і всебічну оцінку результатів наукової діяльності. Аналізуйте дослідників, установи, предметні галузі та розробляйте ефективні наукові стратегії на основі перевірених даних.