Науковцям Львівської політехніки надано тестовий доступ до бази статистичних даних Statista

НТБ Львівської політехніки
бази даних Statista

З 25 березня до 22 квітня 2019 року користувачам Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» надано тестовий доступ до одного з провідних порталів статистичних даних у світі – Statista.

Statista пропонує користувачам інноваційний інструмент для дослідження кількісних даних. Це одна з найуспішніших статистичних баз даних світу, яка містить понад 1 мільйон статистичних даних з понад 80 000 тем з більш ніж 22 500 джерел. Вміст платформи доступний німецькою, англійською, французькою та іспанською мовами.

Statista надає доступ до промислових макроекономічних даних з ключовими показниками ринкових тенденцій, галузевих досліджень тенденцій та прогнозів, даних вивчення поведінки споживачів.

Робота з базою даних Statista можлива з усіх комп’ютерів Університету, а також за допомогою віддаленого доступу.