Науковці Львівської політехніки створили діючу модель установки для покращення якості питної води

Кафедра нарисної геометрії та інженерної графіки
Орися Строган та Іван Афтаназів

Науковці кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки д.т.н., професор Іван Афтаназів і к.т.н., старший викладач Орися Строган у співпраці з ученими та інженерами Інституту механічної інженерії та транспорту й Інституту хімії та хімічних технологій розробили оригінальну конструкцію та виготовили діючу модель вібраційного кільцевого електромагнітного кавітатора резонансної дії для кавітаційної обробки рідинних субстанцій.

Львівські політехніки створили новий вид кавітаторів, характерними особливостями якого є органічне поєднання значної продуктивності з високою інтенсивністю кавітаційного поля. Вдале поєднання цих двох параметрів відкриває широкі перспективи у його використанні не тільки для хімічних, переробних підприємств та машинобудування, а й для таких важливих технологій, як водопідготовка і водоочищення технічної та побутової води, очищення стічних вод від органічних та біологічних забруднень тощо.

Докладніше – у доданому файлі.