Науковці катедри української мови взяли участь у роботі Мовознавчої комісії Наукового товариства імені Шевченка

Катедра української мови Львівської політехніки
Заставка заходу

8 жовтня 2021 року науковці катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» доцент Софія Булик-Верхола та старший викладач Мирослава Гнатюк взяли участь у роботі Мовознавчої комісії Наукового товариства імені Шевченка, де заслухали третю зі серії «Золота колекція» відкриту лекцію професора, доктора філологічних наук Київського національного університету імені Тараса Шевченка Лідії Гнатюк на тему «Історична пам’ять українців: лінгвістичний аспект». Лекторка відома й високо пошанована в славістичному науковому середовищі, гідно провадить багаторічну працю в царині історії української мови, сучасної української літературної мови, лінгвокультурології та психолінгвістики. Є авторкою солідної монографії про «Мовний феномен Григорія Сковороди в контексті староукраїнської книжної традиції».

Виклад унікального матеріалу сьогоднішньої події наштовхує на роздуми й підживлює написання актуальних розвідок сьогодення.