Науковці кафедри фінансів Львівської політехніки взяли участь у міжнародній науковій конференції в Польщі

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

Розвиваючи науку, представники кафедри фінансів Національного університету «Львівська політехніка» постійно беруть участь у конференціях для обміну думками з колегами, зокрема і з-за кордону.

Нещодавно науковці кафедри взяли участь у Міжнародній науковій конференції Innowacyjne instrumenty finansowe w rozwoju mieszkalnictwa w Polsсe. Організатором конференції виступив Краківським економічний університет у рамках проєкту «Модель інноваційних фінансових інструментів у підтримці розвитку житлового будівництва – від концепції до реалізації» за сприяння Міністерства національної освіти Республіки Польща.

В роботі конференції взяли участь завідувач кафедри фінансів д.е.н., професор Ігор Алєксєєв, ст. викладач Олена Познякова, к.е.н. Наталя Синютка, к.е.н., доцент Павло Гориславець. Були представлені матеріали, що висвітлювали проблеми політики розвитку майнового сектора в Україні, особливостей фінансування, страхування майна та зміни власності в умовах діджиталізації.