Науковцеві Львівської політехніки присуджено премію Президента України для молодих вчених 2022 року

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Віктор Зварич

Відповідно до Указу Президента України № 809/2022 від 30 листопада 2022 року на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки присуджено премії Президента України для молодих вчених 2022 року.

Зокрема, за роботу «Молекулярний дизайн функціоналізованих аміноантрахінонів як перспективних сполук фармацевтичного призначення» премію присуджено Зваричу Віктору Ігоровичу – кандидатові хімічних наук, старшому науковому співробітникові, асистенту кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

Указ Президента України № 809/2022 від 30.11.2022 р.