Науково-технічна бібліотека запрошує на презентацію книги о. Тараса Жеплинського «Господь – мій пастир»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Ілюстрація до заходу

4 жовтня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація книги о. Тараса Жеплинського «Господь – мій пастир», яка нещодавно побачила світ у видавництві «Свічадо».

Ця книжка – збірка проповідей для дітей на неділі та свята, дбайливо укладена о. Тарасом Жеплинським, стане в нагоді отцям та мирянам у підготовці до тлумачення Святого Євангелія наймолодшим слухачам. Проповіді укладені у формі діалогу, що дає нагоду відчути чарівність дитячого розуміння Бога. Під час спілкування з дітьми дорослі відкриють для себе ті надзвичайні таємниці, які «Бог затаїв від мудрих та розумних і відкрив немовлятам».

Вхід вільний. Початок о 17:30.