Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на відкриття виставки світлин #проЖиття війни

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Плакат до виставки

4 серпня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відкриється фотовиставка #проЖиття війни. Буде показано світлини, які стали номінантами конкурсу, що відбувся в межах проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики». Цей проєкт реалізував Волинський прес-клуб у партнерстві з Гендерним центром Волині та Незалежною громадською мережею прес-клубів України.

На конкурс було подано 205 знімків від 50 учасників/учасниць, серед яких журналісти й журналістки, фотографи й фотографки, які працюють у масмедіа або на фрилансі, викладачі й викладачки, працівниці органів влади, громадські активістки й волонтерки, студентки. Оцінювали фото за двома основними критеріями – відповідність тематиці та майстерність подання.

Початок заходу о 17:30.