Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на лекцію про риндзювання

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

2 червня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться лекція Дарії Ковальчук-Жеплинської, членкині Наукового товариства імені Тараса Шевченка та Національної спілки кобзарів України, на тему «Великодні традиції Яворівщини – риндзювання».

Йтиметься про процес виконання риндзівок, великодніх величальних пісень, які містять рефрен «Же Христос, же Воскрес, же Воістину Воскрес!!!».

Також слухачі зможуть переглянути відео фільм «Парубкування – риндзювання», знятий у 2021 році з ініціативи завідувачки етнокультурологічного відділу Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького Надії Дзвоник.

Під час лекції буде нагода ознайомитися з предметами старовинного побуту Яворівщини з приватної колекції Дарії Ковальчук-Жеплинської.

Вхід вільний. Початок о 17:30.