Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на лекцію «Белзька земля – простір на перехресті культур»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

15 вересня 2023 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться лекція відомого пам’яткооохоронця Василя Петрика «Белзька земля – простір на перехресті культур».

На всіх охочих чекає цікава розповідь про одне з найстаріших міст у Львівській області та одне з найдавніших міст на заході України.

Белз колись був столицею удільного князівства, адміністративним центром воєводства Речі Посполитої, центром белзького напряму хасидизму. У місті збереглося близько 50 історичних та архітектурних пам’яток, п’ять із яких мають загальнодержавне значення.

Початок лекції о 17:30. Вхід вільний.