Науковець в камуфляжі: інтерв’ю з військовослужбовцем Збройних сил України Романом Кузьминим

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка заходу

6 грудня 2021 року, в день Збройних сил України, Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до розмови з військовослужбовцем, бійцем 28-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Романом Кузьминим – кандидатом історичних наук, асистентом кафедри історії, музеєзнавства і культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка».

Роман Ярославович розповість свою історію та поділиться спогадами про службові будні в зоні ООС.

Інтерв’ю проходитиме в онлайн-режимі на фейсбук-сторінці Науково-технічної бібліотеки. Початок о 15:00.