Науковець із Польщі у рамках програми Guest Lecturer прочитає для львівських політехніків дві лекції в режимі онлайн

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Віталій Крупін

18 і 25 листопада 2020 року за програмою Guest Lecturer відбудуться дві лекції доктора філософії, ад’юнкта Інституту розвитку села і сільського господарства Польської академії наук Віталія Крупіна.

Теми лекцій – «Реалізація аграрного потенціалу: досвід Польщі та перспективи для України» і «Стійкість аграрного сектора у світлі сучасних викликів: досвід Європейського Союзу».

Організатор програми – Святослав Князь, д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка».

Лекції відбудуться у дистанційному режимі на платформі Zoom.