Науковець із Чехії Богдана Курило прочитала лекції для студентів спеціальності «Менеджмент»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

Упродовж квітня-травня 2022 року на запрошення кафедри менеджменту організацій Богдана Курило (Bohdana Kurylo), науковець Центру економічних досліджень та післядипломної освіти Інституту економіки (CERGE-EI, м. Прага, Чехія), прочитала лекції в межах міжнародного факультативного курсу «Економіка праці та соціально-трудові відносини» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент».

Студенти ознайомились із соціально-економічними аспектами сучасних проблем економіки праці та соціально-трудових відносин й отримали додаткові теоретичні і практичні знання про функціонування, розвиток та регулювання соціально-трудових відносин у суспільстві.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції