Найкращі майбутні айтішники вчаться у КПІ, Львівській політехніці та Національному авіаційному університеті

За матеріалами сайту Dev.ua
Заставка до матеріалу

У 2022 році найбільше українських абітурієнтів хотіли вступити у виші на IT-спеціальності. Про це йдеться в результатах аналізу вступної компанії на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).

Так, найбільше заяв у заклади вищої освіти абітурієнти 2022 року подавали на спеціальності, пов’язані з комп’ютерними науками, правом, філологією, інженерним програмуванням і менеджментом. Також IT-освіта – серед найкращих 5 спеціальностей із найвищими мінімальними прохідними балами.

Найпопулярніші в абітурієнтів 5 міст залишилися незмінними: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро.

Сильні абітурієнти за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» запрошені одразу до кількох університетів, але беззаперечні лідери тут за кількістю та якістю абітурієнтів:

• Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Національний авіаційний університет.

Докладніше – на сайті Dev.ua.